Offer

Filmy 360

Tworzymy angażujące filmy 360, dzięki którym zaprezentujesz swoją firmę, produkt lub usługę. Oferujemy profesjonalną produkcję filmową VR z wykorzystaniem dedykowanych kamer 360. Realizujemy ujęcia z drona, POV i ujęcia w ruchu. Dostarczamy obraz w jakości co najmniej 6K.

VR180

Produkujemy treści w nowym, filmowym formacie wirtualnej rzeczywistości - VR180. Zapewnia on bardzo realistyczny, immersyjny i komfortowy obraz 3D, o polu widzenia 180 stopni. Doskonale nadaje się do rejestrowania eventów, pozwala widzowi poczuć się w filmowanej przestrzeni.

Aplikacje VR i AR

Tworzymy interaktywne aplikacje VR i AR na wszystkie platformy wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Naszą specjalnością są wirtualne katalogi produktów, tworzone w oparciu o naszą technologię obrazowania. Rozwijamy aplikację LookRoom, przeznaczoną dla projektantów mody.

Streaming VR

Streamujemy na żywo do naszej aplikacji na mobilne gogle VR oraz na platformy Youtube i Facebook. Dzięki streamingowi w technologii 360 rozejrzysz się dookoła podczas transmisji za pomocą smartfona. Streaming VR180 sprawi, że obejrzysz koncert ulubionego zespołu z pierwszego rzędu, bez wychodzenia z domu!

ENGLISCH

360 movies

Profesjonalna produkcja filmowa VR

Filmy 360 (inaczej Filmy Sferyczne, Filmy VR) to nasz ulubiony format filmowy i specjalność CinematicVR. VR zaciera granicę pomiędzy fikcją a rzeczywistością, otacza widza, wywołuje empatię i w bardzo realistyczny sposób przekazuje emocje. To medium immersyjne, tj. takie które bardzo silnie oddziałuje na odbiorcę. Oglądając film 360, widz czuje się "zanurzony" w wykreowanej przestrzeni i ma wrażenie przebywania w niej - uczestniczenia w wydarzeniach.

60 zrealizowanych projektów filmowych VR

Wykorzystujemy Filmy 360 w marketingu, do promocji produktów, usług i nieruchomości naszych klientów od 2014 roku, co czyni nas najbardziej doświadczonym studiem tego typu w Polsce. Razem z naszymi partnerami odpowiadamy za ponad 60 profesjonalnych projektów filmowych VR, między innymi dla magazynu VIVA, HBO, HP, T-MOBILE, KSW, TVN, TVP Sport i Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. Stworzyliśmy również eksperymentalną reklamę VR dla Bydgoszczy. Część z naszych realizacji dostępna jest w naszym portfolio. Rejestrujemy obraz sferyczny za pomocą dedykowanych, profesjonalnych kamer 360 lub zestawów złożonych z filmowych kamer 2D.

VR applications

Narzędzie prezentacji i promocji produktów

Tworzymy aplikacje na wszystkie platformy VR, począwszy od prostych gogli mobilnych po zaawansowane systemy VR, wykorzystujące w pełni marketingowy potencjał wirtualnej rzeczywistości. Aplikacja VR umożliwia wykorzystanie trójwymiarowej grafiki, animacji oraz elementów interaktywnych, dzięki czemu wrażenie immersji - zanurzenia w świecie wirtualnym staje się jeszcze większe.

Interaktywność i immersja

Płaski ekran smartfona włożony w nawet najprostsze gogle VR może zamienić się w otaczającą nas, dowolnie wykreowaną przestrzeń. Dzięki temu możemy zaprezentować użytkownikowi doskonale odwzorowaną, trójwymiarową kopię produktu lub przestrzeni. Aplikacja VR umożliwia np. swobodne poruszanie się po modelu 3D nieruchomości, lub dowolną manipulację obiektami za pomocą specjalnych kontrolerów ruchu, a także łączenie nauki i treningu z zabawą jak w przypadku naszego Bike2VR.

Dzięki opracowanej przez nas technologii szybkiego obrazowania produktów do VR, możemy szybko tworzyć interaktywne, wirtualne katalogi realistycznie odwzorowanych produktów. Pracujemy również nad platformą wykorzystującą VR i AR do prezentacji produktów projektantów mody w postaci  trójwymiarowych lookbooków.

VR180

Z Cam K1 Pro VR180 Camera
Z Cam K1 Pro VR180 Camera

Nowy filmowy format VR

VR180 to nowy, filmowy format wirtualnej rzeczywistości opracowany przez Google. To urozmaicenie wachlarza treści VR jakie można oglądać za pomocą gogli. Produkujemy treści VR180 za pomocą najlepszej kamery dostępnej na rynku, kompatybilnej ze standardem Google VR180 - ZCam K1 Pro. 180 stopni, bo taki kąt widzenia nagrywamy i wyświetlamy w tym formacie, to połowa obrazu sferycznego 360.

Połowa 360

Dlaczego? To proste. Pełen obraz sferyczny nie zawsze jest potrzebny 🙂 180 stopni to całkiem spory wycinek rzeczywistości, a bardzo realistyczny i komfortowy efekt 3D, który w tym formacie łatwiej osiągnąć, dodatkowo wzmacnia uczucie immersji i realizmu oglądanego filmu czy transmisji online. Format ten doskonale sprawdza się w przypadku rejestrowania eventów, wydarzeń sportowych, koncertów i wszędzie tam gdzie akcja dzieje się głównie w jednym punkcie. Możemy streamować obraz VR180 na żywo bezpośrednio do naszej aplikacji na gogle VR.

LookRoom

LookRoom is the first VR platform designed for showcasing fashion designers’ products online in a fun, interactive and realistic way. Our mission is to provide an end to end solution for fashion designers to digitize, prezent and sell the products in VR, and to let users experience and shop online like never before. No more clumsy mobile apps, and densly packed interfaces. With the help of VR, you can be transported to your favourite designer’s atelier without leaving your room.

While LookBooks are all about cool photos, LookRoom is all about cool experiences. Choose and enter a LookRoom – a virtual, custom showroom, designed by the fashion designer. Join an intimate, private fashion show happening right in front of you where you can browse, shop and share your favourite collections with your friends. Stand face to face with models dressed in clothes and experience realistic scale and texture of clothes.

Selected projects

Aplikacja VR – Wirtualny Katalog Produktów PuppetsWar

Aplikacja VR – Wirtualny Katalog Produktów PuppetsWar

Aplikacja VR dla PuppetsWar Aplikacja VR pełniąca rolę wirtualnego katalogu produktów powstała dzięki wykorzystaniu naszej technologię obrazowania VR. PuppetsWar produkuje miniatu
Detail
There Will Be Spiders – Interaktywny Film 360

There Will Be Spiders – Interaktywny Film 360

Film 360 na Film Spring Open 2017 Jak co roku, na plenerach Film Spring Open, organizowanych przez Sławomira Idziaka zajmowaliśmy się VR i produkowaliśmy film 360. Po raz trzeci...
Detail
Amundsen VR Experience

Amundsen VR Experience

Amunsen Vodka w VR Na zlecenie agencji Hackett Hamilton i przy współpracy ze studiem Optimesh, wyprodukowaliśmy trójwymiarowy, animowany film 360 Amundsen - The VR Experience. T...
Detail
Bike2VR

Bike2VR

Rowerowa Aplikacja VR Bike2VR jest projektem R&D realizowanym przy wsparciu Samsung Inkubatora. Celem Bike2VR jest zamiana każdego trenażera stacjonarnego i roweru treningow...
Detail

Blog

Filmy promocyjne dla Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Zrealizowaliśmy niedawno dwa duże projekty filmów promocyjnych 360 dla Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Przez ostatnie tygodnie zgłębialiśmy tajniki polskiej branży biotechnologicznej i farmaceutycznej, dowie...
Więcej
Po raz pierwszy w Polsce Streaming VR180 to najnowsza usługa CinematicVR. 9 czerwca, dzięki naszym partnerom przeprowadziliśmy pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie transmisję na żywo w tym formacie. Za pomocą VR180 przenieśliśmy użytkowników naszej testowej a...
Więcej
CinematicVR po raz drugi w KPRM Dzień dziecka w KPRM w tym roku odbył się w niedzielę, trzeciego czerwca. Po raz drugi zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania naszych aplikacji i filmów VR w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Na stoisku Ministerstwa Przedsiębior...
Więcej

Contact


Telefon

+48 600 379 970


Adres

ul. Klementyny Hoffmanowej 19, 35-016 Rzeszów

NIP: 5170377924