PAIH_promocyjny_film360_ZikoApteka

Filmy 360 dla Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Filmy promocyjne dla Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Zrealizowaliśmy niedawno dwa duże projekty filmów promocyjnych 360 dla Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Przez ostatnie tygodnie zgłębialiśmy tajniki polskiej branży biotechnologicznej i farmaceutycznej, dowiedzieliśmy się również sporo o polskim budownictwie.

Zdjęcia do filmów powstawały w ośrodkach naukowych i firmach zlokalizowanych w całej Polsce. Odwiedziliśmy z naszą kamerą m.in. Kraków, Wrocław, Rzeszów i Nowy Sącz. Mieliśmy okazję zajrzeć do miejsc niedostępnych dla przeciętnych odwiedzających – ujęcia realizowaliśmy w siedzibach firm farmaceutycznych, uczelnianych laboratoriach i pracowniach oraz na placach budowy.

Promujemy polską branżę biotechnologii i farmacji oraz budownictwa i wykańczania budowli

Za wsparcie dziękujemy gorąco naszym partnerom – m.in. Politechnice Krakowskiej, Uniwersytetowi Rzeszowskiemu, Jagiellońskiemu Centrum Innowacji, firmom Fakro, Valeant, Green Cherry, Hartbex, AJ Profibud oraz sieci aptek Ziko.

Zrealizowane przez nas filmy będą promować polskie branże perspektywiczne podczas specjalistycznych targów na całym świecie w ramach realizacji Branżowych Programów Promocji w 2018 roku.