Moda VR
,

Moda VR. Aplikacja dla branży fashion

Projekt:

Aplikacja VR Lookroom

Klient:

Maciej Zień/ Łukasz Jemioł/ Jacob Birge

Technologia:

Aplikacja VR

Dystrybucja:

Oculus Go/ Gogle kartonowe

Jednym z flagowych produktów oferowanych przez CinematicVR jest aplikacja VR dla branży fashion Lookroom. To innowacyjne narzędzia skierowane do projektantów oraz marek modowych. Aplikacja pozwala na stworzenie wirtualnego showroomu, w którym możemy przeżyć wirtualny pokaz mody VR bez wychodzenia z domu oraz w przyszłości dokonywać zakupów. To także rozwiązanie wspierające zrównoważony rozwój i przygotowane z myślą o ograniczeniu zanieczyszczenia środowiska przez branżę modową.

Moda VR. Zacieranie granicy między zakupami online i offline

Udało nam się pozyskać kolejnych partnerów do projektu Lookroom. Zorganizowaliśmy sesje zdjęciowe VR dla marek Macieja Zienia, Łukasza Jemioła i Jacoba Birge. Przeniesienie kolekcji do VR jest bardzo proste i można to zrobić wyłącznie za pomocą specjalnych kamer oraz aplikacji w smartfonie. Rozwiązanie jest intuicyjne i może być wdrażane bezpośrednio przez projektanta. CinematicVR oferuje również kompleksową obsługę klienta – możemy zorganizować sesję sami albo przyjechać do atelier projektanta.

Moda VR. Prezentuj swoją kolekcję w innowacyjny, angażujący sposób

Następnie wirtualny katalog moda VR zawierający kolekcję danej marki pojawia się w aplikacji Lookroom dostępnej na platformach dystrybucji aplikacji VR. Projektant może dowolnie personalizować swoją aplikację vr dla branży fashion, uzupełniając bazę produktów. To idealne rozwiązanie dla marek gotowych na XXI wiek, a także alternatywa dla tradycyjnych targów modowych. Jacob Birge podkreśla, że przeniesienie kreacji do wirtualnej rzeczywistości sprawia, że każdy projektant może mieć swoje portfolio zawsze przy sobie.

„Dzięki Lookroom mogę pokazać klientowi całą moją kolekcję korzystając wyłącznie z aplikacji”, mówi Birge.

„Te zdjęcia znakomicie odzwierciedlają rzeczywistość. To świetne rozwiązanie zwłaszcza dla moich klientek spoza stolicy. Dzięki Lookroomowi wszystkie dostępne w moim sklepie projekty będą mogły obejrzeć z każdej strony w VR. Z pewnością pomoże im to podjąć decyzję podczas zakupów”, dodaje Maciej Zień.

Przeczytaj więcej na temat pierwszych wdrożeń aplikacji VR Lookroom na naszym blogu.

CinematicVR sp. z o.o. realizuje swoje projekty przy wsparciu funduszy europejskich.

https://www.facebook.com/cinematicvrproductions/photos/pcb.2843621422355660/2843620182355784/?type=3&theater

Zobacz, jak wygląda aplikacja VR Lookroom: