Aplikacja AR Morski labirynt – Polityka prywatności

Firma CinematicVR sp. z o. o. szanuje prawo użytkowników aplikacji przez nią stworzonych do prywatności i oświadcza, że dokłada wszelkich starań, aby nie gromadzić żadnych danych oprócz tych, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania aplikacji lub tych, których gromadzenie ma na celu zwiększenie użyteczności produktów firmy.

1. Wszelkie dane, które mogłyby w jakikolwiek sposób pozwolić na identyfikację (ustalenie tożsamości) Użytkownika, nie są gromadzone przez aplikację ani udostępniane przez Usługodawcę jakimkolwiek osobom trzecim.
2. CinematicVR sp. z o. o. informuje, iż podczas użytkowania aplikacji z poziomu urządzenia z systemem Android zapisywane są tylko tymczasowe dane na urządzeniu klienta.
3. Aplikacja na system Android oraz iOS korzysta z następujących uprawnień:

Dostęp do aparatu – uprawnienie potrzebne do funkcjonalności, które wymagają zrobienie zdjęcia, do skanerów kodów QR/kreskowych oraz w funkcjonalności AR (rozszerzonej rzeczywistości).

W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@cinematicvr.pl.

Pobierz kody QR

Aby zagrać w Morski Labirynt AR w domu należy pobrać kody QR – MorskiLabiryntAR_QR. Przeskanowanie kodu QR w aplikacji przełącza ją w tryb AR wyświetlający odpowiedni etap gry.