, ,

Nieruchomości VR. Aplikacja VR dla Diamond Module

Rynek nieruchomości VR to rozwijający się sektor naszych usług. CinematicVR zrealizował aplikację VR dla firmy Diamond Module, zajmującej się budownictwem modułowym. Zdjęcia powstawały w Hamburgu w jednym z nowoczesnych przedszkoli wybudowanych przez firmę.  Materiał filmowaliśmy kamerą VR180 ZCAM K1 PRO. Pozwoliło nam to uzyskać najwyższą możliwą jakość obrazu i głębię 3D.

Nieruchomości VR – nasza aplikacja

Budynek przedszkola w Hamburgu jest przeznaczony dla dzieci w wieku 1-6 lat i składa się z 16 modułów, co w sumie daje 360 m2 powierzchni użytkowej. Budynki tego typu powstają bardzo szybko. W przypadku przedszkola przedstawionego w aplikacji CinematicVR cały proces trwał trzy i pół miesiąca.  Całość powstała z wyjątkowo bezpiecznych dla dzieci, antyalergicznych i ogniotrwałych materiałów. Uchwyconą w obiektywie kamery VR180 przestrzeń można optymalnie zagospodarować dzięki specjalnie zaprojektowanemu ogrzewaniu sufitowemu.

Pomieszczenia sfilmowanego przez CinematicVR przedszkola dostarczają mnóstwa frajdy nie tylko najmłodszym. Podczas zdjęć zachwyciliśmy się drewnianymi, praktycznymi zabawkami (innych w placówce nie ma). Największe wrażenie robią jednak piękne kolorowe łazienki z umywalkami ułożonymi w formie kaskady. Do takiego przedszkola z przyjemnością wrócilibyśmy nawet jako dorośli – nie tylko na leżakowanie ;).