Praca

Praca Unity Developer

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby na stanowisku Unity Developer będzie tworzenie komercyjnych rozwiązań na silniku Unity 3D głównie w obszarze wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Tworzymy aplikacje mobilne, gry i aplikacje VR/AR dla klientów biznesowych.

Idealny kandydat:

  • 2-3 lata doświadczenia komercyjnego jako Unity Developer
  • Znajomość języka C # na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Znajomość silnika Unity 3D (pod względem skryptów i funkcjonalności silnika) na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Język angielski na poziomie B2/C1
  • Umiejętność pracy w ramach standardu kodowania i tworzenia czystego, wydajnego kodu, który jest łatwo zrozumiały dla innych (weryfikowane na podstawie udostępnionego repozytorium)

Mile widziane:

  • znajomość GIT
  • ogólna wiedza na temat rozwiązań backendowych oprogramowania
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do rzeczywistości rozszerzonej w Unity (AR Core, AR Kit, AR Foundation, Vuforia, EasyAR, MAXST, itp)
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do wirtualnej rzeczywistości w Unity (Open VR, VR Interaction Framework i Unity XR Input)
  • umiejętność pracy w zespole i kreatywnego myślenia

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu b2b – widełki 5 000 – 8 000 zł netto w zależności od doświadczenia
  • różnorodność zleceń realizowanych dla klientów z całego kraju – u nas nie ma nudy!
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej lub w naszej siedzibie w Rzeszowie
  • dobrą kawę 🙂

Zgłoszenia z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CinematicVR sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko” prosimy przesyłać na adres kontakt@cinematicvr.pl z dopiskiem „Unity developer”.