Streaming VR180 44 Gala KSW

Streaming VR – Streamujemy 360 i VR180 na Gogle VR, Facebooka i YouTube

Streaming VR

Z Cam K1 Pro VR180 Camera

Streaming VR na żywo pozwala za pomocą gogli VR przenieść użytkownika do dowolnego miejsca na świecie. Dzięki usłudze streamingu na żywo w wirtualnej rzeczywistości możemy zaprezentować użytkownikom dowolny event, koncert lub wydarzenie sportowe w 360 stopniach na Youtube, Facebooku, lub w dedykowanej aplikacji VR, na każdy system wirtualnej rzeczywistości.

W przypadku wydarzeń sportowych, scenicznych, lub wszędzie tam, gdzie akcja toczy się przed widzem i nie wymagana jest transmisja 360, proponujemy technologię VR180, która zapewnia bardzo realistyczny, trójwymiarowy i komfortowy w odbiorze obraz w goglach wirtualnej rzeczywistości.

Nasze streamy VR

Przeprowadziliśmy streaming w technologii VR180 z 44 Gali KSW w Ergo Arena w Gdyni. Wykorzystaliśmy VR180 aby w realistyczny sposób zaprezentować walki zawodników KSW z perspektywy kamery znajdującej się tuż pod klatką.

Na zlecenie Ministerstwa Obrony Narodowej w 2018 roku zrealizowaliśmy streaming w technologii 360 podczas Wielkiej Defilady Niepodległości. Wyzwaniem podczas streamu było zabezpieczenie kamery przed drganiami wywoływanymi przez ciężki sprzęt wojskowy przejeżdżający kilka metrów od statywu.

Odpowiadamy również za streaming finałowego koncertu Męskie Granie 2019 w technologii 360.

Gogle Acer Windows Mixed Reality

Jak zorganizować streaming VR?

Aby przeprowadzić streaming VR na żywo potrzebujemy specjalnej kamery VR. Musimy wybrać odpowiednią technologię, wideo 360 lub VR180. Jeżeli zależy nam na pokazaniu przestrzeni dookoła użytkownika – możemy skorzystać z technologii filmu sferycznego (360). VR180 przyda się jeżeli najbardziej istotny jest imersyjny i realistyczny obraz 3D i streamujemy wyłącznie do gogli VR.

  • Streaming w technologii 360 na YouTube można oglądać w aplikacji YouTube VR w goglach VR, w prostych goglach Cardboard w aplikacji YouTube na telefonie, lub bez gogli na telefonie i komputerze („rozglądanie się” za pomocą myszki lub przesuwania palcem po ekranie smartfona).
  • Jeżeli nasi użytkownicy nie posiadają gogli VR, organizator eventu może wyposażyć ich w tanie, obrandowane gogle Cardboard VR.
  • Możliwy jest również streaming VR do dedykowanej, obrandowanej aplikacji, którą możemy przygotować dla dowolnej platformy VR.