VR applications

CinematicVR / VR applications

Narzędzie prezentacji i promocji produktów

Tworzymy aplikacje na wszystkie platformy VR, począwszy od prostych gogli mobilnych po zaawansowane systemy VR, wykorzystujące w pełni marketingowy potencjał wirtualnej rzeczywistości. Aplikacja VR umożliwia wykorzystanie trójwymiarowej grafiki, animacji oraz elementów interaktywnych, dzięki czemu wrażenie immersji - zanurzenia w świecie wirtualnym staje się jeszcze większe.

Interaktywność i immersja

Płaski ekran smartfona włożony w nawet najprostsze gogle VR może zamienić się w otaczającą nas, dowolnie wykreowaną przestrzeń. Dzięki temu możemy zaprezentować użytkownikowi doskonale odwzorowaną, trójwymiarową kopię produktu lub przestrzeni. Aplikacja VR umożliwia np. swobodne poruszanie się po modelu 3D nieruchomości, lub dowolną manipulację obiektami za pomocą specjalnych kontrolerów ruchu, a także łączenie nauki i treningu z zabawą jak w przypadku naszego Bike2VR.

Dzięki opracowanej przez nas technologii szybkiego obrazowania produktów do VR, możemy szybko tworzyć interaktywne, wirtualne katalogi realistycznie odwzorowanych produktów. Pracujemy również nad platformą wykorzystującą VR i AR do prezentacji produktów projektantów mody w postaci  trójwymiarowych lookbooków.