VR i AR dla biznesu

CinematicVR / VR i AR dla biznesu

Szeroka gama innowacyjnych usług.

Dzięki wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości możemy tworzyć kampanie reklamowe, które kładą nacisk na jakościowe treści i osobisty przekaz.
Nasze treści są nastawione na wywoływanie emocji i budowanie relacji z użytkownikiem, angażują i pozwalają mu przeżyć niezapomniane wrażenia,
którymi będzie chętnie dzielił się z innymi. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski i poza jej granicami.

Filmy VR

 

Tworzymy angażujące filmy 360 i VR180, dzięki którym zaprezentujesz swoją firmę, produkt lub usługę w nowatorski, niezapomniany dla odbiorcy sposób. Oferujemy profesjonalną i kompleksową produkcję filmową VR. Dostarczamy obraz w jakości 8K. Wspieramy naszych klientów podczas całego procesu kreatywnego: zapewniamy konsultacje scenariuszowe oraz szkolenie z zakresu obsługi sprzętu VR, doradzamy, jak wybrać technologię oraz gogle, które będą najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom.

Aplikacje VR

 

Zajmujemy się tworzeniem interaktywnych aplikacji VR, dzięki którym zaprezentujesz swoje usługi i produkty w innowacyjny sposób. Przygotowujemy aplikacje dostosowane do potrzeb naszych klientów – od treści marketingowych, szkoleniowych, po interaktywne gry i katalogi produktów. Daj się porwać magii VR i sięgnij po rozwiązania, które zapewnią twoim klientom niepowtarzalne emocje i doświadczenia.

Aplikacje AR

 

Tworzymy interaktywne aplikacje AR na wszystkie platformy rozszerzonej rzeczywistości. Naszą specjalnością są wirtualne katalogi produktów, tworzone w oparciu o naszą technologię obrazowania. AR to technologia z tzw. najniższym progiem wejścia – w większości przypadków do korzystania z niej wystarczy smartfon. Zaangażuj swoich klientów do interaktywnej reakcji z marką, która zapewni im niezapomniane wrażenia.

Aplikacje szkoleniowe VR

 

Oferujemy realistyczne, immersyjne aplikacje szkoleniowe VR, które pomogą Twoim pracownikom lepiej zapamiętywać przyswajaną wiedzę w interesujący, angażujący sposób. Według ekspertów szkolenia oparte na technologii wirtualnej rzeczywistości są znacznie skuteczniejsze niż szkolenia oparte o tradycyjnych metodach przekazywania wiedzy. Nasze rozwiązania sprawdzają się zarówno w szkoleniach twardych, jak i tzw. miękkich, z wykorzystaniem narzędzi rozpoznawania mowy. 

Kompleksowa opieka nad projektem.

Świat nowych mediów dynamicznie się zmienia. Jesteśmy po to aby je okiełznać i wykorzystać ich potencjał.
Doradzamy naszym klientom z jakiej technologii warto skorzystać, wykonujemy R&D dotyczące projektu i kompleksowo go wdrażamy.

Pomysł

Pracujemy z klientem już na etapie kreacji. Doradzimy Ci jak w pełni wykorzystać potencjał VR i AR i stworzymy wycenę.

Produkcja treści

Sprawnie stworzymy dla Ciebie spersonalizowane, marketingowe lub szkoleniowe treści VR lub AR.

 

Wdrożenie

Przygotujemy dla Ciebie kompleksowe wdrożenie VR/AR. Zainstalujemy aplikację na goglach VR i przeszkolimy personel.

Pracowaliśmy dla:

HBO
HP
T-Mobile
Coca-Cola HBC Polska
Amnesty International
Samsung Inkubator
Mercedes-Benz
Onet
Nespresso
Maciej Zień
Łukasz Jemioł
Jacob Birge Vision
Ars Thanea
Hackett Hamilton
Golden Rocket
Movie Beats
Talkin Things
Golden Media
Ptak Warsaw Expo
Immersion
Inplanner
Film Spring Open
Bydgoszcz
Powiat Limanowski
Acana
Valeo Autosystemy
Brief
Goodman Logistics
KSW
TVP Sport
Polska Agencja Inwestycji i Handlu
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
Ministerstwo Obrony Narodowej
OKL Politechniki Rzeszowskiej
Viva Design
Amundsen Vodka

Czcionka
Kontrast