Moda VR - Aplikacja Lookroom

VR dla projektantów mody

Moda VR. LookRoom będzie pierwszą platformą VR pozwalająca projektantom mody prezentować swoje kolekcje w interaktywny i realistyczny sposób. Naszą misją jest dostarczenie kompleksowej usługi dla projektantów od digitalizacji, poprzez prezentację i zakupy w VR. Dzięki wirtualnej rzeczywistości odwiedzisz atelier ulubionego projektanta, bez wychodzenia z domu.

Immersyjny e-commerce

Klasyczne lookbooki pokazują jedynie zdjęcia produktów. LookRoom zapewni związane z nimi emocje. Wybierz i wejdź do LookRoom'u - wirtualnej przestrzeni projektanta. Przeżyj kameralny pokaz mody stworzony specjalnie dla Ciebie, przeglądaj, kupuj i dziel się wybranymi kolekcjami ze znajomymi. Stań twarzą twarz z modelami i modelkami i doświadcz realistycznego odwzorowania skali i tekstury produktów.

Testowe wdrożenia

Stworzyliśmy aplikacje VR bazujące na rozwiązaniu Lookroom dla takich marek jak Maciej Zień, Łukasz Jemioł, Jacob Birge i Annomalia. Ponadto dla Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu stworzyliśmy aplikację w której zobaczyć można zdigitalizowane kolekcje marek Conhpol, Kazar oraz P&V. Współpracujemy również z Katedrą Mody Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Platforma

Stworzyliśmy platformę Lookroom dzięki której projektant może w łatwy sposób stworzyć spersonalizowany, wirtualny lookbok (Lookroom) dla własnej kolekcji. Usługa składa się z trzech części:

  • Digitalizacji kolekcji za pomocą specjalnej kamery VR
  • Stworzenia konta na Lookroom.com i dodania zdigitalizowanych produktów
  • Pobrania gotowej aplikacji VR na rekomendowane gogle wirtualnej rzeczywistości
Sesja Fotograficzna Lookroom dla Jacoba Birge