Biznes i Styl o CinematicVR

CinematicVR w lokalnej prasie

CinematicVR to pomysł na wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w biznesie. O tym jak wpadliśmy na ten pomysł i jak go realizujemy opowiadamy w wywiadzie udzielonym dla Biznes i Styl. Przypuszczamy, że już niedługo technologie VR i AR zostaną znacznie udoskonalone, a liczba użytkowników dynamicznie wzrośnie. Specjalizujemy się w tworzeniu filmów 360, ale pracujemy również nad rozwiązaniami dla e-commerce. To bardzo prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki i właśnie tam – w prezentacji produktów online, upatrujemy największe zastosowanie technologii VR i AR.

 

„Wolimy kupować on-line, bez przymierzania, widząc na płaskim ekranie komputera czy smartfona niedoskonale odwzorowany produkt. Dzięki naszej aplikacji, ten sam mały ekran smartfona, wsadzony w nawet najprostsze gogle VR, staje się otaczającą nas przestrzenią? wypełnioną realistycznie odwzorowanymi produktami. Chcemy zatrzeć granicę pomiędzy zakupami w sieci a wizytą w sklepie.”

Zapraszamy do przeczytania artykułu o CinematicVR który przeprowadziła z nami redakcja Biznes i Styl. Całość materiału znajdziecie pod adresem: http://www.biznesistyl.pl/biznes/nowe-technologie/5850_.html.