,

Chcesz lepiej poznać technologie VR i AR? Zamów webinar VR lub warsztat!

Prezentacja VR w PZU.

Webinar VR lub warsztaty VR

Interesuje Cię, jak wykorzystać VR oraz AR w biznesie, marketingu lub branży szkoleniowej? Widzisz potencjał nowych technologii, ale nie wiesz, jak z nich korzystać w sposób, który będzie najbardziej efektywny dla Twojej organizacji? Potrzebujesz przewodnika po świecie skomplikowanej terminologii jak również wymagań sprzętowych i UX-owych? Zamów webinar VR lub spersonalizowane warsztaty!

Hackathon dla Wawelu podczas warsztatów Film Spring Open 2023

Z myślą o naszych klientach jak również partnerach, którzy chcą lepiej poznać świat wirtualnej i rozszrzonej rzeczywistości przygotowaliśmy ofertę spersonalizowanych webinarów i warsztatów przybliżających tajniki VR i AR. Nasze webinary i warsztaty przybliżają tematy m.in.:

  • VR/AR w marketingu
  • VR/AR w branży szkoleniowej
  • VR/AR w instytucjach publicznych

Z ogromną przyjemnością poprowadziliśmy warsztaty #VR dla PZU. Podzieliliśmy się naszym doświadczeniem, przedstawiliśmy…

Opublikowany przez CinematicVR Środa, 29 listopada 2023

Podczas wydarzenia omówimy każdą z technologii. Przybliżymy dobre praktyki przy wdrażaniu rozwiązań z ich wykorzystaniem bazując na wieloletnim doświadczeniu naszej agencji. Mamy na swoim koncie wdrożenia m.in. w Nespresso, Atrium Polska, Leroy Merlin, Amundsen, Triumph, Zamku Królewskiego na Wawelu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Mamy bogate doświadczenie zarówno w pracy z klientami z branży komercyjnej, jak i instytucjami publicznymi.

Prowadzimy 3-dniowe warsztaty z produkcji interaktywnych filmów #VR na Akademia WIT. Gotowe projekty studentów już w środę 🙂

Opublikowany przez CinematicVR Poniedziałek, 18 grudnia 2023

W ramach webinar VR omówimy także wybrane projekty z naszego portfolio. Podpowiemy, na co zwracać uwagę przy tworzeniu kampanii z wykorzystaniem VR/AR i jak dobrać odpowiednią technologię do konkretnego klienta i grupy docelowej. Ostatnią część spotkania przeznaczymy na sesję Q&A.

Warsztaty EIT XR Summer School na Uniwersytecie Jagiellońskim

Spersonalizowane warsztaty VR

Przygotowujemy również program warsztatów VR i AR skrojonych na potrzeby naszych klientów. Przybliżamy technologie, dajemy możliwość przetestowania różnych rozwiązań i stworzenia własnych projektów z wykorzystaniem VR i AR. Z naszej oferty skorzystali do tej pory m.in. Uniwersytet Jagielloński, gdzie przeprowadziliśmy 5-dniowe szkolenie dla międzynarodowej grupy uczestników w ramach Summer School. PZU, SWPS, Akademia WIT w Warszawie, KSSIP w Lublinie, plenery Film Spring Open nominowanego do Oscara Sławomira Idziaka czy fundacja Girls Code Fun.

HumanTech Summit 2023 na Uniwersytet SWPS w doborowym towarzystwie IUSTITIA Stowarzyszenie Sędziów Polskich….

Opublikowany przez CinematicVR Niedziela, 10 grudnia 2023

Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami i zaprojektujmy wspólnie szkolenie dla Twojej organizacji! Działamy na terenie całej Polski.