, ,

Orbitvu VR – Prezentacja produktów

Projekt:

Orbitvu VR – Aplikacja prezentująca produkty

Klient:

Orbitvu

Dystrybucja:

Gogle VR

Fashionstudio Orbitvu
Kadr z filmu VR prezentującego Fashionstudio.

Prezentacja produktów Orbitvu VR

Orbitvu jest producentem rozwiązań automatyzujących fotografię, przeznaczonych dla branży e-commerce. To urządzenia i oprogramowanie, które służą do tworzenia fotografii produktowych zarówno małych obiektów, jak również mebli.

Aplikacja VR Orbitvu
Menu główne aplikacji VR.

Wyprodukowaliśmy aplikację, dzięki której przenosimy widza do showroomu firmy Orbitvu. Prezentuje ona trzy produkty, które posiada w ofercie firma: Bikestudio, Furniturestudio, jak również Fashionstudio. Bikestudio, to „zautomatyzowane studio fotograficzne do zdjęć, obrotów 360° i filmów produktowych dla branży rowerowej”. Furniturestudio, jak sama nazwa wskazuje, służy do fotografii dużych obiektów branży meblarskiej. Fashionstudio, czyli produkt, który nagraliśmy jako ostatni, to rozwiązanie dedykowane dla branży modowej. Pozwala na zautomatyzowane tworzenie zdjęć oraz filmów modowych. 

Orbitvu Bikestudio
Kard z filmu VR promującego Bikestudio.

To produkty o dużych gabarytach. Prezentacja tych rozwiązań wiąże się z koniecznością przewożenia ich lub zapraszania klienta do showroomu.

Filmy VR

Fashionstudio Orbitvu
Kadr z filmu VR dotyczącego Fashionstudio Orbitvu.

W showroomie Orbitvu, który znajduje się w Tarnowskich Górach, sfilmowaliśmy obsługę wszystkich trzech produktów. Wykorzystaliśmy naszą ulubioną technologię, czyli film VR180. Pozwala ona realizować realistyczne ujęcia VR z bliska, co jest kluczowe w przypadku prezentacji tego typu. Ujęcia tego typu nie są możliwe w technologii 360 3D. Z kolei przy pomocy kamery 360 2D nie zarejestrowalibyśmy obrazu z głębią 3D. Powstały 3, krótkie, trójwymiarowe filmy VR. Każdy z nich prezentuje działanie oraz zalety jednego z urządzeń. Dzięki nim, widz może z bliska, a także w realistyczny oraz immersyjny sposób obejrzeć studia foto i zapoznać się z ich możliwościami.

To doskonały przykład zastosowania realistycznych, immersyjnych filmów VR w prezentacji produktów. Dzięki VR możemy przenieść widza do wnętrza showroomu naszego klienta. Technologia VR umożliwia również prezentację dużych rozwiązań Orbitvu, takich jak Fashionstudio czy Furniturestudio na targach lub spotkaniach biznesowych. Więcej o filmach VR180 przeczytasz tutaj.

Chcesz wykorzystać VR w swoim biznesie? Napisz do nas, umów się na bezpłatną konsultację.