,

Warsztaty VR/AR i AI na Akademii WIT w Warszawie

Prezentacja projektów VR uczestników warsztatów.

Warsztaty VR na Akademii WIT

W grudniu 2023 roku zorganizowaliśmy trzydniowe warsztaty. Przybliżyliśmy studentom Akademii WIT w Warszawie technologie VR/AR oraz AI (sztuczna inteligencja).

Interaktywny film VR w trzy dni

Podczas trzydniowych warsztatów uczestnicy zapoznali się z technologią VR/AR i AI. Przybliżyliśmy dobre praktyki przy wdrażaniu rozwiązań z ich wykorzystaniem bazując na wieloletnim doświadczeniu naszej agencji. Przedstawiliśmy najciekawsze przykłady z naszego portfolio. Wśród nich warto wspomnieć o aplikacjach mobilnych AR „Zamek krzyżacki w Szczytnie” czy „Smok w Krakowie„. Wspomnieliśmy także o 45 filmach i 7 aplikacji szkoleniowych VR, które zrealizowaliśmy dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Praca nad scenariuszem interaktywnego filmu VR

Interaktywny System Szkoleniowy VR

Następnie studenci zapoznali się z Interaktywnym Systemem Szkoleniowym VR. Narzędzie umożliwia w łatwy i intuicyjny sposób tworzenie interaktywnych szkoleń z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. W ramach warsztatów uczestnicy przygotowali własne interaktywne scenariusze. Własnoręcznie sfilmowali je przy pomocy specjalnych kamer VR. Zmontowane materiały w kolejnym kroku zostały umieszczone w ISS. Każdy z nich stał się interaktywnym filmem, który w ciągu kilku chwil można było wysłać na połączone z systemem gogle VR.

Scenariusz interaktywnego filmu VR jednej z grup warsztatowych na Akademii WIT stworzony w aplikacji Miro
Gotowy do prezentacji na goglach VR interaktywny scenariusz stworzony w ISS VR na bazie draftu w Miro

Podobne warsztaty przeprowadzaliśmy m.in. dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie przeprowadziliśmy 5-dniowe szkolenie dla międzynarodowej grupy uczestników w ramach Summer School. Z oferty skorzystali także PZU, SWPS, Akademia WIT w Warszawie, plenery Film Spring Open nominowanego do Oscara Sławomira Idziaka czy fundacja Girls Code Fun.

Praca z kamerą VR na naszych warsztatach w Akademii WIT

Chcesz lepiej poznać technologie VR/AR? Zamów warsztat lub webinar dostosowany do Twoich potrzeb! Działamy na terenie całej Polski.