CinematicVR na MWC Barcelona 2019

CinematicVR brał udział w Mobile World Congress 2019 w Barcelonie. To był nasz pierwszy wyjazd na to wydarzenie, ale po tylu atrakcjach mamy nadzieję, że nie ostatni!

Tematem przewodnim tegorocznej edycji była technologia 5G. Już niedługo wprowadzi ona niemałą rewolucję w świecie łączności bezprzewodowej. Będzie miała także spory wpływ na technologię VR.

Jedną z największych atrakcji MWC 2019 był niewątpliwie wyczekiwany HoloLens 2. Kolejka chętnych do spróbowania nowego urządzenia była kosmicznie długa. Czekaliśmy kilka godzin, ale było warto.

Mieliśmy okulary na głowie przez raptem kilka minut. Jednak już po tak krótkim teście możemy potwierdzić, że komfort i jakość użytkowania znacznie się polepszyły względem poprzedniej wersji. Jesteśmy pod dużym wrażeniem! Z narzędzia korzystają już takie firmy jak Bentley, PTC, Pearson oraz przez całe 4 minuty experience’u, CinematicVR 😉

Za nami również dużo owocnych spotkań z potencjalnymi partnerami i klientami dzięki Enterprise Europe Network. Pozdrawiamy z Barcelony i mamy nadzieję do zobaczenia za rok!