Wirtualny wernisaż
,

Wirtualny spacer – Kalendarz Gedeon Richter 2021

Projekt:

„Z miłości do…” – 10. edycja Kalendarza Artystycznego Gedeon Richter

Klient:

Gedeon Richter / FlywheelPR

Technologia:

Wirtualny interaktywny spacer złożony z panoram 360

Dystrybucja:

GedeonRichter.pl

Wirtualny spacer dla Gedeon Richter

Nasz najnowszy projekt to wirtualny spacer po wystawie prac Andrzeja Pągowskiego. Wybitnego polskiego grafika, wzbogaconych o komentarze duetu cenionych psychologów – Katarzyny Miller oraz Wojciecha Eichelbergera. Projekt zrealizowany na zlecenie Gedeon Richter oraz agencji Flywheel PR uświetnił X edycję Kalendarza Artystycznego Gedeon Richter. Głównym tematem wystawy jest miłość, w tym jej różne koncepcje i odcienie.

Miłość to uczucie, które wymyka się wszelkim definicjom. Jest wielobarwna i intrygująca! Dla każdego z nas może oznaczać coś innego. Jedno jest pewne – miłość z racji swej wyjątkowości i niepowtarzalności od wieków inspiruje artystów i stanowi motyw przewodni dzieł literackich, muzycznych i malarskich

czytamy na stronie wydarzenia.

Zwiedzaj galerię bez wychodzenia z domu

Zrealizowaliśmy wirtualny spacer po wernisażu, aby wyjść naprzeciw potrzebom klienta pragnącego dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców mimo obostrzeń związanych z pandemią. To kolejny projekt wirtualnej galerii w naszym portfolio – wcześniej podobne rozwiązanie zrealizowaliśmy na zlecenie BWA Rzeszów. Oprócz tradycyjnej wystawy, dostępnej w warszawskiej siedzibie Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków, dzieła Pągowskiego można obejrzeć na specjalnie przygotowanej wirtualnej sali pod tym adresem.